صفحه اصلی > آموزشی و اینترنت و فضای مجازی : آموزش روش پيداكردن مخاطبان در اينستاگرام

آموزش روش پيداكردن مخاطبان در اينستاگرام

مخاطب

اگر می‌خواهید حساب اینستاگرام فهرست مخاطبان گوشی‌تان را پیدا کنید، در این مقاله روش آسان پيدا‌كردن ايدی اينستا با شماره را به شما آموزش می‌دهیم.

به‌تازگی حساب اینستاگرامی‌تان را ساخته‌اید یا به فکر راه‌اندازی آن هستید تا راحت‌تر با دوستان و آشنایتان ارتباط داشته باشید؟ برای پيداكردن مخاطبان در اينستاگرام یا باید آی‌دی پروفایل همه را داشته باشید یا فهرست مخاطبانتان را با اینستاگرام همگام‌سازی کنید. پيدا‌كردن مخاطبان در اينستاگرام کار ساده‌ای است که در‌ادامه، نحوه‌ی آن را توضیح می‌دهیم.

پيداكردن مخاطبان در اينستاگرام

به دو روش می‌توانید دوستانتان را در اینستاگرام پیدا کنید:

  • اگر آی‌دی اینستاگرامشان را می‌دانید، آن را در تب جست‌وجو وارد کنید و روی حسابی که تطابق دارد، ضربه بزنید تا فالو شود.
  • اگر می‌خواهید افراد حاضر در فهرست مخاطبانتان را در اینستاگرام پیدا کنید، باید مخاطبان را با برنامه همگام‌سازی کنید تا حساب اینستاگرامشان برای فالو به شما پیشنهاد شود.

در‌ادامه، می‌خواهیم درباره‌ی روش دوم، یعنی پيدا‌كردن مخاطبان در اينستاگرام با همگام‌سازی فهرست مخاطبان، صحبت کنیم.

پيداكردن آی‌دی اينستا با شماره‌ی مخاطب

  • اینستاگرام را باز کنید و وارد صفحه‌ی پروفایلتان شوید.
  • در گوشه‌ی بالایی سمت راست، روی آیکون سه‌خط ضربه بزنید و Settings and Privacy را انتخاب کنید.
  •  Follow and invite friends را انتخاب کنید.
  • روی Contacts Syncing ضربه بزنید و گزینه‌ی Follow Contacts را لمس کنید.
  • روی دکمه‌ی Continue بزنید. اگر تاکنون به اینستاگرام اجازه‌ی دسترسی به مخاطبان خود را نداده‌ باشید، پیامی حاوی درخواست دسترسی به مخاطبان ظاهر می‌شود. در این‌ صورت روی Ok ضربه بزنید.

با این کار مخاطبان شما با اینستاگرام همگام‌سازی می‌شوند و درصورتی‌که حسابی در اینستاگرام داشته باشند، به شما پیشنهاد می‌شوند. توجه کنید که تنها حساب‌هایی از مخاطبانتان به شما پیشنهاد داده می‌شود که صاحب آن‌ها اجازه دسترسی با شماره تلفن را داده باشد.

  • برای دیدن حساب‌های پیشنهاد‌شده مخاطبان به صفحه‌ی پروفایلتان بروید. روی آیکون کوچکی که در‌کنار دو دکمه‌ی Share profile و Edit profile قرار دارد، ضربه بزنید تا حساب‌ها برایتان نمایش داده شوند.
how to find contacts on instagram 2 648efd4660502a9f337a5a77

اگر با شماره تلفن و ایمیلتان در اینستاگرام ثبت‌نام یا بعداً آن‌ها را به اطلاعات شخصی خود اضافه کنید، شماره تلفن و ایمیل شما در اینستاگرام ذخیره می‌شود. برای حفظ حریم شخصی‌تان به‌خاطر بسپارید که وقتی شماره تلفن یا ایمیل خود را در اینستاگرام تأیید می‌کنید، ممکن است حسابتان به کاربرانی پیشنهاد شود که اطلاعات تماستان را در فهرست مخاطبان دستگاه خود دارند.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.