صفحه اصلی > هوش مصنوعی : نسخه 6 هوش مصنوعی میدجرنی با امکان اضافه‌کردن متن به تصویر منتشر شد

نسخه 6 هوش مصنوعی میدجرنی با امکان اضافه‌کردن متن به تصویر منتشر شد

MidJourney v6 910x600 1

این نسخه به کاربران اجازه می‌دهد که دستورات طولانی‌تری بنویسند، جزئیات بیشتری دریافت کنند و حتی به عکس‌های تولیدشده متن اضافه کنند.

نسخه 6 ابزار هوش مصنوعی تولید تصویر محبوب میدجرنی (MidJourney) منتشر شده است که به کاربران اجازه می‌دهد دستورات طولانی‌تری بنویسند، جزئیات بیشتری دریافت کنند و حتی به عکس‌های تولیدشده متن اضافه کنند.

امکانات نسخه 6 هوش مصنوعی میدجرنی

قابلیت‌های نسخه جدید هوش مصنوعی میدجرنی شامل مواردی مانند استفاده از دستورات طولانی‌تر، کنترل بیشتر روی رنگ و سایه‌ها، امکان اضافه‌کردن متن و تنظیم دقیق خروجی از طریق مکالمه با MidJourney می‌شود. همچنین این نسخه در تفسیر و درک دستورات کاربران عملکرد بهتری دارد و به‌ عنوان مثال، اکنون می‌تواند تفاوت‌های ظریف مربوط به نقطه‌گذاری و دستور زبان را درک کند. تصویر زیر نحوه اضافه‌کردن متن به عکس توسط این هوش مصنوعی را نشان می‌دهد:

میدجرنی

تصویر زیر نیز خروجی تولیدشده توسط MidJourney v5.2 (سمت چپ) و MidJourney v6 (راست) را نشان می‌دهد. برای ساخت این تصاویر از یک دستور استفاده شده است و درحالی‌که نسخه 6 جزئیات بیشتری را نشان می‌دهد، نسخه 5.2 بیشتر روی شخصیت متمرکز شده است.

Midjounrye.jpg

برخلاف DALL-E، میدجرنی می‌تواند تصاویری از افراد شناخته‌شده نیز ایجاد کند. در آزمایش بعدی، از این هوش مصنوعی خواسته‌ شد تا تصویری از ایلان ماسک سوار بر یک تک شاخ تولید کند. نسخه 5.2 (سمت چپ) تصویری کارتونی ایجاد کرد، درحالی‌که خروجی نسخه 6 (سمت راست) شباهت بیشتری به واقعیت دارد.

Elon Musk Midjourney.jpg

درنهایت باید اعلام کرد که مانند تمام نسخه‌های قبلی این هوش مصنوعی، نسخه 6 میدجرنی نیز از طریق Discord در دسترس است.

MidJourney اولین‌بار در ژوئیه سال 2022 تحت نسخه بتا در دسترس قرار گرفت و با هر نسخه پیشرفت سریع و چشمگیری در کیفیت و دقت تصاویر داشته است. درحال‌حاضر رقبایی ازجمله DALL-E 3 برای میدجرنی وجود دارند و متا نیز ابزارهای رایگانی را ارائه کرده است که کنترل بیشتری بر فرایند تولید تصویر ارائه می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.